8D523S53SN-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D523S53SN-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE
Foi de date: 1.8D523S53SN-LC.pdf2.8D523S53SN-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 331 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 331 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D523S53SN-LC
Număr parc 8D523S53SN-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 331 pcs Fișa cu date 1.8D523S53SN-LC.pdf2.8D523S53SN-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 23-53
Shell Material Stainless Steel Shell Finish Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-10487 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 53
Culoarea carcasei Silver Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut