8D521Z16SN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D521Z16SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 16C 16#16 SKT PLUG
Foi de date: 1.8D521Z16SN.pdf2.8D521Z16SN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 819 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 819 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D521Z16SN
Număr parc 8D521Z16SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 16C 16#16 SKT PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 819 pcs Fișa cu date 1.8D521Z16SN.pdf2.8D521Z16SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21-16 Shell Material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-10240
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets Culoare Black
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Marine, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8D521Z35BA
8D521Z35BA
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8D 79C 79#22D SKT PLUG
In stoc: 772 pcs
Descarca: 8D521Z35BA.pdf
RFQ
8D521Z16SN-LC
8D521Z16SN-LC
Descriere: CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE