8D521W41SD
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D521W41SD
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 41C 41#20 SKT PLUG
Foi de date: 1.8D521W41SD.pdf2.8D521W41SD.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 934 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 934 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D521W41SD
Număr parc 8D521W41SD Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 41C 41#20 SKT PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 934 pcs Fișa cu date 1.8D521W41SD.pdf2.8D521W41SD.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21-41 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-10184
Orientare D Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy