8D521W39PC-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D521W39PC-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE
Foi de date: 1.8D521W39PC-LC.pdf2.8D521W39PC-LC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8D521W39PC-LC
Număr parc 8D521W39PC-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1110 pcs Fișa cu date 1.8D521W39PC-LC.pdf2.8D521W39PC-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 21-39
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-10143 Orientare C
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 39
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof include -
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum, Olive Drab Cadmium Diametrul piuliței de cuplare 1.642" (41.71mm)