8D521W16PD-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D521W16PD-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE
Foi de date: 1.8D521W16PD-LC.pdf2.8D521W16PD-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 928 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 928 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D521W16PD-LC
Număr parc 8D521W16PD-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 928 pcs Fișa cu date 1.8D521W16PD-LC.pdf2.8D521W16PD-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 21-16
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-10085 Orientare D
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 16
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof include -
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum, Olive Drab Cadmium Diametrul piuliței de cuplare 1.642" (41.71mm)