8D519Z32SA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D519Z32SA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Foi de date: 1.8D519Z32SA-LC.pdf2.8D519Z32SA-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 761 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 761 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D519Z32SA-LC
Număr parc 8D519Z32SA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 761 pcs Fișa cu date 1.8D519Z32SA-LC.pdf2.8D519Z32SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 19-32
Shell Material Aluminum Shell Finish Zinc Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-9805 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 32
Culoarea carcasei Black Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum, Black Zinc Nickel Diametrul piuliței de cuplare 1.516" (38.51mm)