8D519W18PB-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D519W18PB-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Foi de date: 1.8D519W18PB-LC.pdf2.8D519W18PB-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 8D519W18PB-LC
Număr parc 8D519W18PB-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1196 pcs Fișa cu date 1.8D519W18PB-LC.pdf2.8D519W18PB-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 19-18
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-9609 Orientare B
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 18 (14 + 4 Triax)
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum, Olive Drab Cadmium Diametrul piuliței de cuplare 1.516" (38.51mm)