8D517F26SD-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D517F26SD-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Foi de date: 1.8D517F26SD-LC.pdf2.8D517F26SD-LC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D517F26SD-LC
Număr parc 8D517F26SD-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1343 pcs Fișa cu date 1.8D517F26SD-LC.pdf2.8D517F26SD-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 17-26
Shell Material Aluminum Shell Finish Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-8931 Orientare D
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 26
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum, Nickel Diametrul piuliței de cuplare 1.406" (35.71mm)