8D515ZC15PA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D515ZC15PA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE
Foi de date: 8D515ZC15PA-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 948 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 948 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D515ZC15PA-LC
Număr parc 8D515ZC15PA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 948 pcs Fișa cu date 8D515ZC15PA-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 15-15
Shell Material Aluminum Shell Finish Zinc Cobalt
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-8759 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 15
Culoarea carcasei Green Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum, Green Zinc Cobalt Diametrul piuliței de cuplare 1.280" (32.51mm)