8D515W19PN-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D515W19PN-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Foi de date: 1.8D515W19PN-LC.pdf2.8D515W19PN-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D515W19PN-LC
Număr parc 8D515W19PN-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1816 pcs Fișa cu date 1.8D515W19PN-LC.pdf2.8D515W19PN-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 15-19
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-8533 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 19
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum, Olive Drab Cadmium Diametrul piuliței de cuplare 1.280" (32.51mm)