8D515K18PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D515K18PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 18C 18#20 PIN PLUG
Foi de date: 1.8D515K18PN.pdf2.8D515K18PN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 594 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 594 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D515K18PN
Număr parc 8D515K18PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 18C 18#20 PIN PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 594 pcs Fișa cu date 1.8D515K18PN.pdf2.8D515K18PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 15-18 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-8346
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 18 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy