8D125ZC11SN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D125ZC11SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 11C 2#20 9#10 SKT RECP
Foi de date: 8D125ZC11SN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 334 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 334 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D125ZC11SN
Număr parc 8D125ZC11SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 11C 2#20 9#10 SKT RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 334 pcs Fișa cu date 8D125ZC11SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-11 Shell Material Aluminum
Shell Finish Green Zinc Cobalt Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-6767
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 11 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A, 33A Materiale de contact Copper Alloy