8D125F37SB-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D125F37SB-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 37POS INLINE
Foi de date: 1.8D125F37SB-LC.pdf2.8D125F37SB-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 946 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 946 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D125F37SB-LC
Număr parc 8D125F37SB-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 37POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 946 pcs Fișa cu date 1.8D125F37SB-LC.pdf2.8D125F37SB-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-37
Shell Material Aluminum Shell Finish Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-6337 Orientare B
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 37
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 37 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)