8D123ZC55PA
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D123ZC55PA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 55C 55#20 PIN RECP
Foi de date: 8D123ZC55PA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 742 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 742 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D123ZC55PA
Număr parc 8D123ZC55PA Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 55C 55#20 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 742 pcs Fișa cu date 8D123ZC55PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-55 Shell Material Aluminum
Shell Finish Green Zinc Cobalt Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-6179
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy