8D123W53PB
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D123W53PB
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 53C 53#20 PIN RECP
Foi de date: 1.8D123W53PB.pdf2.8D123W53PB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 906 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 906 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D123W53PB
Număr parc 8D123W53PB Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 53C 53#20 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 906 pcs Fișa cu date 1.8D123W53PB.pdf2.8D123W53PB.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-53 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-6025
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 53 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy