8D121Z11PN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D121Z11PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 11C 11#12 PIN RECP
Foi de date: 1.8D121Z11PN.pdf2.8D121Z11PN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 731 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 731 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D121Z11PN
Număr parc 8D121Z11PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 11C 11#12 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 731 pcs Fișa cu date 1.8D121Z11PN.pdf2.8D121Z11PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21-11 Shell Material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-5749
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 11 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 23A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare Black
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Marine, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8D121Z11PN-LC
8D121Z11PN-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 11POS INLINE