8D115Z19PN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D115Z19PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 19C 19#20 PIN RECP
Foi de date: 1.8D115Z19PN.pdf2.8D115Z19PN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 918 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 918 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D115Z19PN
Număr parc 8D115Z19PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 19C 19#20 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 918 pcs Fișa cu date 1.8D115Z19PN.pdf2.8D115Z19PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 15-19 Shell Material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-5047
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy