8D025Z37PN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D025Z37PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 37C 37#16 PIN RECP
Foi de date: 8D025Z37PN.pdf
Starea stocului 675 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 675 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D025Z37PN
Număr parc 8D025Z37PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 37C 37#16 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 675 pcs Fișa cu date 8D025Z37PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-37 Shell Material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 37
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Material Inflamabilitate - Introduceți materialul Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare Black
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Marine, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8D025Z37SN-LC
8D025Z37SN-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT