8D025F24PN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D025F24PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 24C 12#16 12#12 PIN RECP
Foi de date: 1.8D025F24PN.pdf2.8D025F24PN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 770 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 770 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D025F24PN
Număr parc 8D025F24PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 24C 12#16 12#12 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 770 pcs Fișa cu date 1.8D025F24PN.pdf2.8D025F24PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-24 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-3479
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 24 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 13A, 23A Materiale de contact Copper Alloy