8D023M55PN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D023M55PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 55C 55#20 PIN RECP
Foi de date: 8D023M55PN.pdf
Starea stocului 882 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 882 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D023M55PN
Număr parc 8D023M55PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 55C 55#20 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 882 pcs Fișa cu date 8D023M55PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-55 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 55
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Material Inflamabilitate - Introduceți materialul Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy