8D023M21SN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D023M21SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 21C 21#16 SKT RECP
Foi de date: 8D023M21SN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8D023M21SN
Număr parc 8D023M21SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 21C 21#16 SKT RECP Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1022 pcs Fișa cu date 8D023M21SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-21 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 21
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Material Inflamabilitate - Introduceți materialul Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy