8D021Z41PN-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D021Z41PN-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Foi de date: 1.8D021Z41PN-LC.pdf2.8D021Z41PN-LC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8D021Z41PN-LC
Număr parc 8D021Z41PN-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1091 pcs Fișa cu date 1.8D021Z41PN-LC.pdf2.8D021Z41PN-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 21-41
Shell Material Aluminum Shell Finish Zinc Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-3043 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 41
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof include -
Culoarea carcasei Black Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount