8D021W39PN-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D021W39PN-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Foi de date: 1.8D021W39PN-LC.pdf2.8D021W39PN-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 8D021W39PN-LC
Număr parc 8D021W39PN-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1361 pcs Fișa cu date 1.8D021W39PN-LC.pdf2.8D021W39PN-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 21-39
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-2931 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 39
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof include -
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount