85106A2027P50
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 85106A2027P50
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 27POS SOLDER CUP
Foi de date: 85106A2027P50.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 85106A2027P50
Număr parc 85106A2027P50 Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG MALE 27POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / neconform
cantitate valabila 2022 pcs Fișa cu date 85106A2027P50.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-27 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serie MIL-DTL-26482, 851
ambalare Bulk Alte nume S85106A2027P50
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 27 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Neoprene Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Caracteristici Adapter, Backshell, Coupling Nut Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 27 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Ratingul curent 7.5A