SIT9121AI-2BF-25E100.000000G
SiTimeSiTime
SIT9121AI-2BF-25E100.000000G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9121AI-2BF-25E100.000000G
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului 3.2X2.5 MM,10 PPM,100MHZ
Foi de date: SIT9121AI-2BF-25E100.000000G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT9121AI-2BF-25E100.000000G
Număr parc SIT9121AI-2BF-25E100.000000G Producător SiTime
Descriere 3.2X2.5 MM,10 PPM,100MHZ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18728 pcs Fișa cu date SIT9121AI-2BF-25E100.000000G.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SiT9121
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Alte nume SIT9121AI-2BF-25E100.000000GCT Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±10ppm
Frecvență 100MHz descriere detaliata 100MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 55mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 35mA