SIT9121AI-2B3-25E20.000000G
SiTimeSiTime
SIT9121AI-2B3-25E20.000000G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9121AI-2B3-25E20.000000G
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 20.0000MHZ LVDS SMD
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT9121AI-2B3-25E20.000000G
Număr parc SIT9121AI-2B3-25E20.000000G Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 20.0000MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SiT9121
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Alte nume 1473-29496-2
SIT9121AI-2B3-25E20.000000G-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 20MHz descriere detaliata 20MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 55mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 35mA