SIT9121AC-2D3-25E133.000000T
SiTIMESiTIME
SiTIME
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9121AC-2D3-25E133.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 133.0000MHZ LVDS SMD
Foi de date: SIT9121AC-2D3-25E133.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT9121AC-2D3-25E133.000000T
Număr parc SIT9121AC-2D3-25E133.000000T Producător SiTIME
Descriere OSC MEMS 133.0000MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 49610 pcs Fișa cu date SIT9121AC-2D3-25E133.000000T.pdf
Tip MEMS (Silicon) Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Shell Style 2.5V Serie SiT9121
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Evaluări -
Polarizare 6-SMD, No Lead producție Enable/Disable
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Frecvența toleranței ±50ppm
Frecvență - ieșire 1 35mA Frecvență 133MHz
Descriere extinsă 133MHz LVDS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.5V 55mA Enable/Disable Descriere OSC MEMS 133.0000MHZ LVDS SMD
Curent - aprovizionare (Max) LVDS Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 55mA