SIT9120AI-2D3-33E200.000000T
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2D3-33E200.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9120AI-2D3-33E200.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 200.0000MHZ LVDS SMD
Foi de date: SIT9120AI-2D3-33E200.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT9120AI-2D3-33E200.000000T
Număr parc SIT9120AI-2D3-33E200.000000T Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 200.0000MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 49719 pcs Fișa cu date SIT9120AI-2D3-33E200.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT9120
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Alte nume 1473-27874-2
SIT9120AI-2D3-33E200.000000T-ND
SIT9120AI-2D3-33E200.00000T
SIT9120AI-2D3-33E200.00000T-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 200MHz descriere detaliata 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 55mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 35mA
Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SIT9120AI-2D3-33E166.666666Y
SIT9120AI-2D3-33E166.666666Y
Producători: SiTime
Descriere: -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1
In stoc: 56736 pcs
Descarca: SIT9120AI-2D3-33E166.666666Y.pdf
RFQ
SIT9120AI-2D3-33E212.500000X
SIT9120AI-2D3-33E212.500000X
Producători: SiTime
Descriere: OSC MEMS 212.5MHZ LVDS SMD
In stoc: 35213 pcs
Descarca: SIT9120AI-2D3-33E212.500000X.pdf
RFQ
SIT9120AI-2D3-33E200.000000
SIT9120AI-2D3-33E200.000000
Descriere: OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD