SIT9120AI-2D2-33E100.000000Y
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2D2-33E100.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9120AI-2D2-33E100.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD
Foi de date: SIT9120AI-2D2-33E100.000000Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT9120AI-2D2-33E100.000000Y
Număr parc SIT9120AI-2D2-33E100.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 46542 pcs Fișa cu date SIT9120AI-2D2-33E100.000000Y.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT9120