| Număr parc | SIT9120AI-2C3-33E125.000000X | Producător | SiTime |
|---|---|---|---|
| Descriere | OSC MEMS 125.0000MHZ LVDS SMD | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 36048 pcs | Fișa cu date | SIT9120AI-2C3-33E125.000000X.pdf |
| Tensiune - Aprovizionare | 3.3V | Tip | XO (Standard) |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) | Serie | SiT9120 |
| Evaluări | - | ambalare | Tape & Reel (TR) |
| Pachet / Caz | 6-SMD, No Lead | producție | LVDS |
| Alte nume | 1473-25582-2 Q9531068B SIT9120AI-2C3-33E125.000000X-ND |
Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C |
| Tipul de montare | Surface Mount | Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Înălțime - așezată (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| Funcţie | Enable/Disable | Frecvență Stabilitate | ±50ppm |
| Frecvență | 125MHz | descriere detaliata | 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
| Curent - aprovizionare (Max) | 55mA | Curent - furnizare (dezactivare) (Max) | 35mA |