SIT9120AI-1D3-33E25.000000T
SiTimeSiTime
SIT9120AI-1D3-33E25.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9120AI-1D3-33E25.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 25.0000MHZ LVPECL SMD
Foi de date: SIT9120AI-1D3-33E25.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT9120AI-1D3-33E25.000000T
Număr parc SIT9120AI-1D3-33E25.000000T Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 25.0000MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 48197 pcs Fișa cu date SIT9120AI-1D3-33E25.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT9120
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Alte nume 1473-21102-2
SIT9120AI-1D3-33E25.000000T-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 25MHz descriere detaliata 25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 69mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 35mA