SIT9120AI-1CF-33E150.000000T
SiTimeSiTime
SIT9120AI-1CF-33E150.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9120AI-1CF-33E150.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 3.3V, 1
Foi de date: SIT9120AI-1CF-33E150.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT9120AI-1CF-33E150.000000T
Număr parc SIT9120AI-1CF-33E150.000000T Producător SiTime
Descriere -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 3.3V, 1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 42177 pcs Fișa cu date SIT9120AI-1CF-33E150.000000T.pdf
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie *
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 6-SMD, No Lead
Alte nume 1473-19393-2
SIT9120AI-1CF-33E150.000000T-ND
Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) descriere detaliata Oscillator 6-SMD, No Lead