SIT9120AC-2D2-25E133.000000Y
SiTimeSiTime
SIT9120AC-2D2-25E133.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9120AC-2D2-25E133.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.5V, 1
Foi de date: SIT9120AC-2D2-25E133.000000Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT9120AC-2D2-25E133.000000Y
Număr parc SIT9120AC-2D2-25E133.000000Y Producător SiTime
Descriere -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.5V, 1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 50120 pcs Fișa cu date SIT9120AC-2D2-25E133.000000Y.pdf
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie *
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 6-SMD, No Lead
Alte nume 1473-13597-2
SIT9120AC-2D2-25E133.000000Y-ND
Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) descriere detaliata Oscillator 6-SMD, No Lead