SIT9120AC-2C2-25E200.000000Y
SiTimeSiTime
SIT9120AC-2C2-25E200.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9120AC-2C2-25E200.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 200.0000MHZ LVDS SMD
Foi de date: 1.SIT9120AC-2C2-25E200.000000Y.pdf2.SIT9120AC-2C2-25E200.000000Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT9120AC-2C2-25E200.000000Y
Număr parc SIT9120AC-2C2-25E200.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 200.0000MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie SiT9120
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Alte nume 1473-11431-2
SIT9120AC-2C2-25E200.000000Y-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±25ppm
Frecvență 200MHz descriere detaliata 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 55mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 35mA