SIT9120AC-2B2-25S25.000000E
SiTimeSiTime
SiTime
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9120AC-2B2-25S25.000000E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.5V, 2
Foi de date: SIT9120AC-2B2-25S25.000000E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT9120AC-2B2-25S25.000000E
Număr parc SIT9120AC-2B2-25S25.000000E Producător SiTime
Descriere -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.5V, 2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 53397 pcs Fișa cu date SIT9120AC-2B2-25S25.000000E.pdf
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie *
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 6-SMD, No Lead
Alte nume 1473-9270-2
SIT9120AC-2B2-25S25.000000E-ND
Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) descriere detaliata Oscillator 6-SMD, No Lead