SIT9120AC-2B2-25E150.000000D
SiTimeSiTime
SiTime
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9120AC-2B2-25E150.000000D
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.5V, 1
Foi de date: SIT9120AC-2B2-25E150.000000D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT9120AC-2B2-25E150.000000D
Număr parc SIT9120AC-2B2-25E150.000000D Producător SiTime
Descriere -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.5V, 1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 46009 pcs Fișa cu date SIT9120AC-2B2-25E150.000000D.pdf
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie *
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 6-SMD, No Lead
Alte nume 1473-9133-2
SIT9120AC-2B2-25E150.000000D-ND
Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) descriere detaliata Oscillator 6-SMD, No Lead