SIT9120AC-1B-25S
SiTimeSiTime
SIT9120AC-1B-25S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9120AC-1B-25S
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVPECL 2.5V 20PPM STBY
Foi de date: 1.SIT9120AC-1B-25S.pdf2.SIT9120AC-1B-25S.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT9120AC-1B-25S
Număr parc SIT9120AC-1B-25S Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVPECL 2.5V 20PPM STBY Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6546 pcs Fișa cu date 1.SIT9120AC-1B-25S.pdf2.SIT9120AC-1B-25S.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie SiT9120 Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.031" (0.79mm) Funcţie Standby
Frecvență Stabilitate (Total) - Frecvență Stabilitate ±20ppm
descriere detaliata XO (Standard) LVPECL 25MHz ~ 212.5MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 69mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 100µA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 25MHz ~ 212.5MHz