SIT9005ACU2G-25NF
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9005ACU2G-25NF
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS
Foi de date: SIT9005ACU2G-25NF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT9005ACU2G-25NF
Număr parc SIT9005ACU2G-25NF Producător SiTime
Descriere OSC MEMS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14641 pcs Fișa cu date SIT9005ACU2G-25NF.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip SSXO
Spread Spectrum Bandwidth -1.55%, Down Spread Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie SIT9005 Evaluări -
producție LVCMOS Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.030" (0.76mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate (Total) -
Frecvență Stabilitate ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm descriere detaliata SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 6.5mA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 141MHz