SIT9005ACF7G-30ND
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9005ACF7G-30ND
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS
Foi de date: SIT9005ACF7G-30ND.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT9005ACF7G-30ND
Număr parc SIT9005ACF7G-30ND Producător SiTime
Descriere OSC MEMS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11645 pcs Fișa cu date SIT9005ACF7G-30ND.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3V Tip SSXO
Spread Spectrum Bandwidth -1.04%, Down Spread Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serie SIT9005 Evaluări -
producție LVCMOS Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.030" (0.76mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate (Total) -
Frecvență Stabilitate ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm descriere detaliata SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3V 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 6.5mA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 141MHz