SIT9003AC-1-33DQ
SiTimeSiTime
SIT9003AC-1-33DQ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9003AC-1-33DQ
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 3.3V
Foi de date: 1.SIT9003AC-1-33DQ.pdf2.SIT9003AC-1-33DQ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT9003AC-1-33DQ
Număr parc SIT9003AC-1-33DQ Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 3.3V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23979 pcs Fișa cu date 1.SIT9003AC-1-33DQ.pdf2.SIT9003AC-1-33DQ.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth -1.00%, Down Spread Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serie SiT9003 Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.031" (0.79mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate (Total) ±50ppm Frecvență Stabilitate ±50ppm
descriere detaliata XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 75MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.1mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.3µA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 75MHz