SIT9002AI-33N25DK
SiTimeSiTime
SIT9002AI-33N25DK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9002AI-33N25DK
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG CML CTR SPRD 2.5V SMD
Foi de date: SIT9002AI-33N25DK.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT9002AI-33N25DK
Număr parc SIT9002AI-33N25DK Producător SiTime
Descriere OSC PROG CML CTR SPRD 2.5V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4710 pcs Fișa cu date SIT9002AI-33N25DK.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±2.00%, Center Spread Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie SiT9002 Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție CML
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.031" (0.79mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate (Total) - Frecvență Stabilitate ±50ppm
descriere detaliata XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 51mA
Rezonator de bază MEMS Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 220MHz