SIT9002AI-28H25DQ
SiTimeSiTime
SIT9002AI-28H25DQ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9002AI-28H25DQ
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVDS DWN SPRD 2.5V SMD
Foi de date: SIT9002AI-28H25DQ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT9002AI-28H25DQ
Număr parc SIT9002AI-28H25DQ Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVDS DWN SPRD 2.5V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3105 pcs Fișa cu date SIT9002AI-28H25DQ.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth -1.00%, Down Spread Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie SiT9002 Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.039" (1.00mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate (Total) - Frecvență Stabilitate ±50ppm
descriere detaliata XO (Standard) LVDS 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 77mA
Rezonator de bază MEMS Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 220MHz