SIT9002AI-08N25SG
SiTimeSiTime
SIT9002AI-08N25SG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9002AI-08N25SG
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVPECL CTR SPRD 2.5V
Foi de date: SIT9002AI-08N25SG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT9002AI-08N25SG
Număr parc SIT9002AI-08N25SG Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVPECL CTR SPRD 2.5V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3368 pcs Fișa cu date SIT9002AI-08N25SG.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±1.00%, Center Spread Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie SiT9002 Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.039" (1.00mm) Funcţie Standby
Frecvență Stabilitate (Total) - Frecvență Stabilitate ±50ppm
descriere detaliata XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 84mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 10µA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 220MHz