SIT9002AC-23H33DD
SiTimeSiTime
SIT9002AC-23H33DD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9002AC-23H33DD
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVDS CTR SPRD 3.3V SMD
Foi de date: 1.SIT9002AC-23H33DD.pdf2.SIT9002AC-23H33DD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT9002AC-23H33DD
Număr parc SIT9002AC-23H33DD Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVDS CTR SPRD 3.3V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5021 pcs Fișa cu date 1.SIT9002AC-23H33DD.pdf2.SIT9002AC-23H33DD.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±0.50%, Center Spread Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie SiT9002 Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.031" (0.79mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate (Total) - Frecvență Stabilitate ±25ppm
descriere detaliata XO (Standard) LVDS 1MHz ~ 199MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 85mA
Rezonator de bază MEMS Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 199MHz