SIT9002AC-042N33DO100.00000T
SiTimeSiTime
SIT9002AC-042N33DO100.00000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT9002AC-042N33DO100.00000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 100.0000MHZ LVPECL SMD
Foi de date: SIT9002AC-042N33DO100.00000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT9002AC-042N33DO100.00000T
Număr parc SIT9002AC-042N33DO100.00000T Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 100.0000MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16485 pcs Fișa cu date SIT9002AC-042N33DO100.00000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT9002
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead Exposed Pad producție LVPECL
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 100MHz
descriere detaliata 100MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Exposed Pad Curent - aprovizionare (Max) 84mA