SIT8924BMA2-28E
SiTimeSiTime
SIT8924BMA2-28E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8924BMA2-28E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 20PPM
Foi de date: 1.SIT8924BMA2-28E.pdf2.SIT8924BMA2-28E.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT8924BMA2-28E
Număr parc SIT8924BMA2-28E Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 20PPM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7747 pcs Fișa cu date 1.SIT8924BMA2-28E.pdf2.SIT8924BMA2-28E.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie SiT8924B Evaluări AEC-Q100
producție LVCMOS, LVTTL Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.032" (0.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate (Total) ±20ppm
Frecvență Stabilitate ±20ppm descriere detaliata XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4.8mA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 110MHz