SIT8924BAR3-18E
SiTimeSiTime
SIT8924BAR3-18E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8924BAR3-18E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 20PPM
Foi de date: 1.SIT8924BAR3-18E.pdf2.SIT8924BAR3-18E.pdf3.SIT8924BAR3-18E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8924BAR3-18E
Număr parc SIT8924BAR3-18E Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 20PPM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie SiT8924B Evaluări AEC-Q100
producție LVCMOS, LVTTL Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.032" (0.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate (Total) ±20ppm
Frecvență Stabilitate ±20ppm descriere detaliata XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 110MHz