SIT8921AME2-25E
SiTimeSiTime
SiTime
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8921AME2-25E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS
Foi de date: 1.SIT8921AME2-25E.pdf2.SIT8921AME2-25E.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT8921AME2-25E
Număr parc SIT8921AME2-25E Producător SiTime
Descriere OSC MEMS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5526 pcs Fișa cu date 1.SIT8921AME2-25E.pdf2.SIT8921AME2-25E.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie SiT8921A Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare -
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.031" (0.80mm) Funcţie Enable/Disable, Standby
Frecvență Stabilitate (Total) - Frecvență Stabilitate ±20ppm
descriere detaliata XO (Standard) LVCMOS 119.342001MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.5 V ~ 3.3 V Enable/Disable, Standby 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 8mA
Rezonator de bază MEMS Interval de frecvență disponibil 119.342001MHz ~ 137MHz