SIT8920BMR3-25N
SiTimeSiTime
SIT8920BMR3-25N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8920BMR3-25N
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMES
Foi de date: 1.SIT8920BMR3-25N.pdf2.SIT8920BMR3-25N.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT8920BMR3-25N
Număr parc SIT8920BMR3-25N Producător SiTime
Descriere OSC MEMES Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7665 pcs Fișa cu date 1.SIT8920BMR3-25N.pdf2.SIT8920BMR3-25N.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie SiT8920B Evaluări -
producție LVCMOS Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.032" (0.80mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate (Total) -
Frecvență Stabilitate ±20ppm descriere detaliata XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 110MHz