SIT8920BMR2-28N
SiTimeSiTime
SIT8920BMR2-28N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT8920BMR2-28N
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMES
Foi de date: 1.SIT8920BMR2-28N.pdf2.SIT8920BMR2-28N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT8920BMR2-28N
Număr parc SIT8920BMR2-28N Producător SiTime
Descriere OSC MEMES Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9971 pcs Fișa cu date 1.SIT8920BMR2-28N.pdf2.SIT8920BMR2-28N.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie SiT8920B Evaluări -
producție LVCMOS Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.032" (0.80mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate (Total) -
Frecvență Stabilitate ±20ppm descriere detaliata XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4.7mA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 110MHz